Novinky

Uzavření průchodu pasáže Budějovická

Podívejte se na aktuální video reportáž, která zachycuje současný stav na Budějovické.

19. ledna byl uzavřen jižní výstup ze stanice metra Budějovická a od 23. 1. je uzavřen také průchod pasáží. Nejbližší cesta z metra do DBK a do ulice Antala Staška (BUS zastávky, poliklinika, Městský úřad) je přes prodejnu Marks & Spencer v -2. patře.

Do DBK dále zůstává otevřený vchod u prodejny Baťa na úrovni ulice Budějovická. Z ulice Budějovická se do DBK dále dostanete přes lávku u supermarketu Lidl nebo průchodem České spořitelny, který vede k vnitřním parkingu DBK a k výtahům. Vchody u supermarketu Billa zůstávají beze změn.

Do posilovny FITINN se po 20. hodině dostanete schodištěm od Potrefené husy nahoru, kde jsou výtahy.

Bezbariérový přístup: výtahem z metra Budějovická k supermarketu Lidl, dále výtahem Lidlu o úroveň výš a pak přes lávku nebo po ulici na druhou stranu k DBK.

Vzniklá situace nás velice mrzí, protože jsme na špatný stav terasy úřady dlouhodobě upozorňovali. Vlastníkem poškozené terasy je Hlavní město Praha. 

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost. Jakoukoli podporu z vaší strany uvítáme. S vašimi stížnostmi a připomínkami k uzavření terasy se, prosím, obracejte, přímo na Magistrát hl. města Prahy.

O kritickém stavu pasáže informovala ČT už v roce 2011. Je to 6. minuta z reportáže METROPOLE.

 

Zpět na seznam novinek