Novinky

Vánoční pohlazení z COSTA COFFEE

Perníkové latte – vánoční tradice v Costa Coffee

Okouzlující vůně hřebíčku, badiánu a především skořice ve spojení s jemností kvalitní kávové směsi Mocha Italia si vás naprosto podmaní. Vaši milovanou kávu dozdobí lahodně nadýchaná šlehačka „s panem perníčkem“ a posypkou z drcených sušenek a malin. Nic nezahřeje a neuspokojí v zimě chuťové pohárky více než krémové Perníkové latte z kaváren Costa Coffee, které si můžete vychutnat nejen z porcelánových hrníčků, ale i z kelímků ze speciální edice s vánočními motivy.

Ostružinová horká čokoláda

Už jste vyzkoušeli všechny typické i neobvyklé příchutě horké čokolády? Možná vám chybí do sbírky ostružinová, vánoční „limitka“ Costa Coffee! Nechte se unášet lahodnou nezaměnitelnou chutí horké čokolády připravené z čerstvého mléka ve spojení s příjemně pikantní příchutí ostružin se šlehačkou zdobenou višňovou polevou a jemnými čokoládovými kudrlinkami na povrchu.

Luxusní Billionaire latte v Costa Coffee!

Snili jste někdy o tom, jak by měla vypadat nejluxusnější káva, která vás naprosto okouzlí? Baristé z vašich oblíbených kaváren Costa Coffee dokonale naplní vaší představu kávovým nápojem Billionaire latte! Lahodné krémové latte plné vláčného karamelu a belgické čokolády korunované nadýchanou šlehačkou s odleskem zlatavých hoblinek dokáže navodit tu pravou slavnostní atmosféru Vánoc.

Zpět na seznam novinek