Po - Pá: 09:00 – 20:00
So - Ne: 09:00 – 19:00

OC DBK BUDĚJOVICKÁ - MÁME DÁRKY PRO KAŽDÉHOE-MAILOVÝ ZPRAVODAJ

Nový SUPERSTORE otevřen!

DOPLŇTĚ SI DOPLŇKY. Tak zní nový slogan značky, která 1. září 2011 oficiálně vstoupí na český trh. Obchodní centru DBK Budějovická otevře unikátní SUPERSTORE, ve kterém budou k dostání bytové doplňky a dárky od více než 60ti českých i světových značek na ploše 2000 m2.   

  


Praha 22. 8. 2011
– Obchodní centrum DBK Budějovická letos slaví 30 let od svého otevření a jako dárek pro všechny zákazníky přináší na český trh unikátní SUPERSTORE, který bude jediný svého druhu. Na ploše větší než 2000 m2 bude k dostání široký sortiment dárků a bytových doplňků od více než šedesáti českých a světoznámých značek a také výstavní prostor DBK Galerie.

 „Chtěli jsme vytvořit jedinečný projekt, který bude ojedinělý nejen v Praze, ale v celé České republice,“ vysvětluje Miroslav Velfl, ředitel obchodního centra DBK Budějovická a dále dodává: „Podařilo se nám spojit s předními dovozci bytových doplňků, dárků a dekorací, přizvat je k realizaci projektu a otevřít unikátní prostor, který bude nabízet široký sortiment zboží pod jednou střechou. SUPERSTORE nabídne na ploše 2000 m2 vše, co moderní zákazník potřebuje pro svůj domov. Kromě toho vznikl v 5. patře prostor pro malou galerii, ve které chceme představovat především mladé nadějné designéry a jejich práci.“

 SUPERSTORE sdružuje na jednom místě více než 60 českých i světových značek, které na českém trh zastupují společnosti Hotový interiér a HOME4. Ty budou obě patra provozovat a v jejich nabídce nebudou chybět produkty známých značek, jako jsou Asa Selections, Blomus, Cilio, Eva Solo, Fat Boy, Italesse, Konstantin Slawinski, Lsa International, Maxwell & Williams, Orskov, Sia Home Fashion, Sitting Bull, Thun, Villeroy & Boch nebo Zak Designs. Kromě toho se zde představí i nové značky, které na český trh teprve vstupují. Jednou z nich je například hvězda letošního Designweeku v Miláně židle z dílny amsterodamského studia Flux. Je vyrobena z jednoho kusu tenkého, ale vysoce odolného polypropylenu, jednoduše se složí na požadovaný tvar a má nosnost až 160 kg.

 Obchodní centrum DBK Budějovická se tak vrací k tradici předního centra bytové kultury, kterým bylo v 80. letech minulého století. Nábytku a bytovým doplňkům budou otevřením SUPERSTORU věnována nejvyšší 3. patra, která doplní další obchody s bytovým textilem, drobnou keramikou a dárky v přízemí.

 Nedílnou součástí SUPERSTORU bude v 5. patře prostor vyčleněný pro prezentaci nejen bytového designu nazvaný DBK Galerie, který bude provozován mimo jiné ve spolupráci s nadací Design Cabinet. Každý měsíc se zde představí ty nejlepší práce studentů středních a vysokých škol, ročníkové práce absolventů nebo novinky mladých nadějných designérů.

 Jako první zde představí svoji novou kolekci Detail Wood designérka Zuzana Bernasovská, která patří ke špičkám v oblasti bytového designu, což pravidelně prezentuje na stránkách časopisů Marianne bydlení a Elle decor. Vzorový obývací pokoj plný nábytku s originálním potiskem zde bude otevřen od 1. do 25. září a bude k dostání za speciální zvýhodněnou cenu.   

 „SUPERSTORE by se tak měl stát nejen centrem nákupů bytových doplňků a dárků všeho druhu, ale také místem, kam budou zákazníci chodit pro inspiraci. Dát prostor mladým a začínajícím umělcům pro nás bylo od začátku jednou z hlavních vizí a jsem velice rád, že se celý projekt podařil,“ uzavírá Miroslav Velfl.

 Otevření nových dvou pater SUPERSTORE doprovází originální mediální kampaň, kterou vytvořilo grafické studio LAVMI.

   V Praze dne 29. 8. 2011

 

Kontakt:

Klára Dvořáková, PR manager

DBK Praha, a. s.

Budějovická 1667/64

tel.: 296 825 400

fax: 296 825 400

e-mail:klara.dvorakova@dbkpraha.cz

www.dbkpraha.cz