Služby

BANKOMATY

INFOSTÁNEK

DĚTSKÁ HERNA

Dětská herna s kavárnou Človíčkov ve 2. patře DBK je vybavena moderními herními prvky, jako je chacha-box, trampolína a dráha s dětskými odrážedly a vozíky, děti zde naleznou také kočárky, auta, plyšáky a další hračky.

Kontakt:
tel.: + 420 773 698 955
e-mail: budejovicka@clovickov.cz
web: www.clovickov.cz

DOBÍJENÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ

Dobijte si mobil, tablet či mp3 přehrávač v dobíječce v oddělení gastra. Služba je pro zákazníky zdarma a speciální sejfové schránky s patentními klíčky zaručují bezpečné uložení vašeho přístroje po dobu napájení. Mezitím můžete v klidu nakupovat, obědvat či si zajít do kadeřnictví. Dobíjecí stanice si poradí nejen s koncovkami micro USB, ale i s koncovkami pro iPhone 4 a 5.

Wi-Fi Free

Wi-Fi Euronics_Free téměř po celém OC
FREE Wi-Fi 2 v oddělení gastra

Vlastní Wi-Fi pro zákazníky zdarma nabízejí:

POŠTOMAT

Využijte pohodlné doručení zásilek prostřednictvím automatizovaných poštovních terminálů s nepřetržitou provozní dobou. Umístění na venkovním parkovišti vedle vstupu do supermarketu BILLA.

MYČKA No-H20

Od října funguje v DBK nová ekologická myčka aut No-H2O. Najdete ji v –2. patře krytého parkingu. S přípravky No-H2O lze dosáhnout stejné (ale i vyšší) kvality umytí vozu. Proces je však naprosto odlišný od běžného mytí vodou. Přípravky No-H2O lze využít i bez přístupu k vodním zdrojům či odpadním vedením. Jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také ke všem povrchům vašeho vozidla. Mnozí si pravděpodobně nedokážou představit mytí vozu bez použití silných chemikálií, kyselin a jiných agresivních látek. Ty však nejsou nutné. Přípravky No-H2O pracují na bázi polymerických sloučenin, tato emulze vytvoří kolem nečistot obal a za použití utěrek z mikrovláken jsou tyto nečistoty bezpečně odstraněny z povrchu pryč. Pro navoskování se do přípravku na leštění karoserie přidává karnaubský vosk, který je jedním z nejkvalitnějších vosků na voskování karoserie a je přírodní! Zároveň s každým umytím vozu šetříte vodu, která se na běžné čištění používá, a tím pomáháte i naší planetě.