Služby

BANKOMATY

INFOSTÁNEK

DOBÍJENÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ

Dobijte si mobil, tablet či mp3 přehrávač v dobíječce v oddělení gastra. Služba je pro zákazníky zdarma a speciální sejfové schránky s patentními klíčky zaručují bezpečné uložení vašeho přístroje po dobu napájení. Mezitím můžete v klidu nakupovat, obědvat či si zajít do kadeřnictví. Dobíjecí stanice si poradí nejen s koncovkami micro USB, ale i s koncovkami pro iPhone 4 a 5.

SDÍLENÍ POWER BANK

Stačí si jenom stáhnout aplikaci chargybank.cz, vzít si Chargy powerbanku a být vždycky online. Prvních 5 minut používání máte zadarmo, pak si můžete vzít Chargy na hodinu nebo rovnou na celý den. Ceník najdete zde. Když si Chargy půjčíte v DBK, můžete 1i vrátit na kterékoliv jiném místě na mapě. Chargy power banku najdete v -2. patře DBK vedle tabáku Valmont hned u vchodu od metra.

PREpoint - DOBÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ

Pro majitele elektromobilů je v podzemních garážích v 1. podlaží k dispozici DC 50kW dobíjecí stanice PRE.
Provoz 24 hodin denně.
www.premobilita.cz

Wi-Fi Free

Wi-Fi Euronics_Free téměř po celém OC
FREE Wi-Fi 2 v oddělení gastra

Vlastní Wi-Fi pro zákazníky zdarma nabízejí:

MALL BOX

Vyzvedněte si svou zásilku kdykoliv během dne. Umístění na venkovním parkovišti vedle vstupu do supermarketu BILLA.

DEFIBRILÁTOR

Významným prvkem ve zvýšení vaší bezpečnosti je defibrilátor, který je k dispozici u ostrahy na personální vrátnici OC pro náhlé zdravotní příhody. Pracovníci ostrahy jsou proškoleni, jak s defibrilátorem pracovat. V případě nutnosti volejte 724 484 492.