» DBK

Novinky

Užijte si léto s COSTA COFFEE

Konečně jsme se dočkali teplého počasí. Toto léto bude nejen spojené se sluníčkem a prázdninami, ale především s aktivitami a zážitky, na které se všichni těší. Ať už si půjdete zasportovat, navštívit koupaliště nebo jen posedět na zahrádce, tak nezapomeňte na vhodné osvěžení. Letní nabídka v Costa Coffee je opravdu široká a vybere si každý!

Kombinace, která potěší

Zastánci minimalismu určitě ocení Espresso tonic. Tato kombinace přináší zcela nový zážitek. Není divu, že hořká chuť kávy společně se sladkohořkým tonicem se stala v posledních letech doslova hitem. Costa Coffee ji nabízí rovnou ve třech variantách. Pro zastánce klasiky je zde neochucený tonic. Lehce štiplavou a výraznější chuť nabídne Ginger Ale. Jestli preferujete sladší a jemnější kávu, tak Bitter Rose bude to pravé. Pro veškeré příchutě je samozřejmostí správná dávka ledu a plátek citrónu.

Costa Tonic 4

Káva a moučník dohromady – to je Frostino!

Je horký letní den a vy máte chuť na vaši oblíbenou kávu? Zároveň byste rádi zhřešili, ale na moučník je příliš velké teplo? Zkuste všechno dohromady díky Frostinu! Tento nápoj spojuje vychlazené espresso, čerstvé mléko a rozmixovaný led. Nejčastěji se doplňuje kopečkem lehce oslazené šlehačky, sladkým topingem a příchutí vybrané dobroty, kterou může být čokoláda a cookies nebo jablko se skořicí. Pokud zrovna nemáte chuť na kávu, vyzkoušejte mléčnou variantu s ovocnou příchutí borůvky.

Costa Frostino 4

 

 

Zpět na seznam novinek