» DBK

Novinky

Vánoce ťukají na dveře Costa Coffee

Vánoce už jsou za dveřmi, jste připraveni na vánoční posezení s vašimi nejbližšími nad hrnkem kávy ze zimní nabídky Costa Coffee? Těšíte se, až budou vaše ruce v teple, při popíjení horkého perníkového latte? I letos bude z  kaváren Costa Coffee vonět káva s perníkovým sirupem, šlehačkou a malým perníčkem jako ozdobou. Můžete se také těšit na kelímky s novou zimní tématikou. A nezapomeňte si k tomu vychutnat i jeden z tradičních vánočních dortů.

Perníkové latte: jen jednou v roce na Vánoce

Perníkové caffè latte z Costa Coffee je v nabídce jen jednou v roce. A to je důvod, proč by ho měli ochutnat všichni milovníci voňavých káv a hlavně Vánoc. Perník je symbolem nejenom Vánoc ale i bohatství. Na „perníkové kávě“ proto baristé v Costa Coffee nijak nešetří. Jde o kombinaci silné kávy, našlehaného mléka, perníkového sirupu a šlehačky s malým perníčkem.

COSTA FESTIVE 2021 ONLINE MEDIA 1200x1200 px TOBLERONE+PERNIK

Horká novinka: Toblerone caffè latte

Horká do slova a do písmene. Spojením čokolády Toblerone s kávou, vznikne teplý nápoj Toblerone caffè latte. Latte zalité čokoládou s karamelovou omáčkou a medovým sirupem vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a uspokojí mlsné chutě. Zdobí ho kopec šlehačky a zkrátka nepřijdete ani o mini čokoládu Toblerone servírovanou vedle horkého nápoje.

Oříškovo-karamelové caffè latte

Spojení kávy a karamelu fungovalo vždycky. Sladkost mléka a karamelového sirupu skvěle doplňuje silnou a výraznou chuť kávové směsi Mocha Italia a vzniká lahodný kávový nápoj, sladký tak akorát.

TIP: Jde to i bez mléka. Caffè latte si bez obav můžete vy­chutnat, i pokud vám nedělá spoje­ní kávy a klasického mléka zrovna dobře. Zkuste místo mléka některou z jeho rostlinných alternativ. Na výběr máte z těchto rostlinných nápojů: ovesný, mandlový, kokosový a sójový.

COSTA FESTIVE 2021 ONLINE MEDIA 1200x1200 px ORISKOVO KARAMEL

Višňová horká čokoláda

Kdo jsem? Jsem lehce nakyslá, ale sladká. Jsem hořká, ale sametová? Přece Višňová horká čokoláda. Ať už si dáte tuto krásku zdo­benou višňovou omáčkou a čer­venými čokoládovými hoblinka­mi nebo jinou z nabídky horkých čokolád, bude to, jako byste si omotali teplou šálu kolem krku.

COSTA FESTIVE 2021 ONLINE MEDIA 1200x1200 px COKO

Vánoční císařův řez

„Kardinalschnitte“ není žádné vánoční zaříkávadlo, ale rafinované sladké pokušení z bílkového krému, domácí malinové mar­melády a nadýchané malinové šlehačky. Své o tom vědí vídeňští cukráři, kteří s malinovým dezertem přišli jako první.

A jelikož nejsme v Rakousku, pojmenovala Costa Coffee tento dezert Vánoční císařův řez. Bílek je i součástí Kokosky, která nesmí chybět ani letos.

COSTA FESTIVE 2021 ONLINE MEDIA 1200x1200 px DORT

Kelímky jsou tady!

Pozor, roztomilost útočí. Letošní vánoční kelímky skrývají totiž tajemství. Najdete na nich tučňáka, králíka, sněhuláka, medvěda nebo Perníčka a pak také QR kód. QR kód naskenujte a sledujte, co se bude dít. Nechte postavičky na obalu ožít. Třeba budete mít štěstí a zazpívají vám i koledy.

 

 

Zpět na seznam novinek