» DBK

Novinky

Frostino – letní pecka se šlehačkou z Costa Coffee

Pokud preferujete ledové nápoje s kávou ze směsi Mocha Italia, budete nadšeni z těchto kávových variant – Frostino slaný karamel, Frostino oříšek a čokoláda a nekávové Frostino jahoda. Základem prvních dvou Frostin je espresso, čerstvé mléko s rozmixovaným ledem a ochucená omáčka. Frostino jahoda vás osvěží vychlazeným jahodovým pyré s jahodovou omáčkou, ale kávu v něm nehledejte. Všechna Frostina jsou dozdobena vysokou čepicí šlehačky s různou posypkou. Největším problémem tak asi bude, jak tu dobrotu vypít. Usrkávat brčkem ode dna? Šlehačka jako první? Nebo dáte přednost zamíchání? Frostino je plné překvapení, stejně jako léto. Užijte si ho do poslední kapky.

Meruňkovo-limetkový řez potěší nejen celiaky

Máte chuť na chutný a zdravý dezert, který by zároveň splnil zadání „bezlepkový“? Život bez lepku již není tak náročný jako dříve, přesto takové pátrání vyžaduje trochu úsilí. Dobrá zpráva je, že v Costě uspějete! Ať už jste celiaci, nebo si jen chcete od lepku odpočinout, jistě oceníte náš meruňkovo-limetkový řez, který vyniká svěží chutí a bohatou porcí ovoce. Základem je bezlepkový piškot, bohatě ozdobený půlkami šťavnatých meruněk, dýňovými semínky a tenkými plátky mandlí, zalitý citronovo-limetovým želé.

costa 1  

Posnídejte jako Portugalci. Dejte si Pastel de nata

Pokud se vám sbíhají sliny, ale v nejbližší době se nechystáte do Portugalska, nasajte podmanivou atmosféru této země s naším Pastel de nata, košíčkem plněným krémem z mléka, vaječných žloutků, cukru a skořice. Směs se krátce povaří a když zhoustne, nalije se do připraveného základu z listového těsta a vše se upeče.

costa 3

Zpět na seznam novinek