BioDay - biopotraviny

po–pá 8.00–20.00
so–ne 9.00–19.00

Nabízíme široký výběr biopotravin, specialit raw food, ale i potravin pro zákazníky s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou. Až 90 procent zboží je v biokvalitě, kterou zaručuje speciální certifikace.

Z běžných potravin nabízíme biomaso ze Sasovské farmy, klobásky, paštiky, sádlo či škvarky. Pečivo pochází z Alrichovy biopekárny. Na výběr máme vedle klasického žitného chleba i celozrnné produkty slané i sladké. Široká je nabídka mléčných výrobků – klasické, kozí i ovčí sýry a jogurty, např. od české biofarmy DoRa nebo Bio Vavřinec.

Vyberou si i lidé, kterým stravování znepříjemňuje některá z alergií. V nabídce jsou bezlaktózové jogurty, mléko a sýry. Vyloženě přátelský je potom náš obchod k lidem s bezlepkovou dietou. Kromě sušenek, kaší a balených chlebů si tady můžete koupit i čerstvé bezlepkové pečivo. Jsme prodejním a odběrovým místem kvalitního müsli Mixit a partnerskou prodejnou firmy Sonnentor, jež nabízí širokou řadu biokoření a biočajů, marmelád, medů či sirupů. Na své si přijdou i milovníci takzvaného raw food.

Zpět na seznam obchodů
x

Vaše soukromí = naše záležitost

Vaše soukromí je pro nás důležité, a proto bychom vás rádi informovali o aktualizované verzi dokumentu o ochraně osobních údajů

Klikněte zde