Fokus Optik » DBK

Fokus Optik

 

 

po –so 10.00 - 17.00

ne          ZAVŘENO

 

 

Společnost FOKUS optik a.s. je největší řetězec provozoven oční optiky v České republice. V roce 2011 oslavila už dvacetileté působení na českém trhu. V současné době má na území ČR 90 prodejen ve více než 45 městech. V roce 2009 společnost FOKUS optik expandovala i na Slovensko.

V prodejnách Fokus optik naleznete široké portfolio dioptrických obrub a slunečních brýlí jak předních módních značek, jako jsou například PRADA, DOLCE A GABBANA, GUCCI, MAX MARA, DIOR, HUGO BOSS, RAYBAN a další, tak i značky méně známé, které svou kvalitou a designem odpovídají dnešním nárokům zákazníka. Ve FOKUS optik si prostě vybere každý!
Jako lídr na trhu má FOKUS optik zastoupení společnosti SWISS optik, která dodává brýlové čočky a řadí se mezi 3 nejvýznamnější výrobce na světě.
Fokus optik je na českém trhu rovněž lídrem v prodeji kontaktních čoček, a to především díky své privátní značce SWITCH, vedle ní ovšem můžeme nabídnout také rozsáhlou škálu produktů od dalších renomovaných firem v této oblasti.
Prodáváme též další optické ochranné a čisticí pomůcky.
Ve všech provozovnách nabízíme kompletní optické služby, včetně měření zraku, aplikace kontaktních čoček a servisu brýlí. Ve všech pobočkách se o vás postarají odborníci, kteří vám ochotně poradí s výběrem vhodné obruby i skel. Rádi vám zhotovíme skla na lékařský předpis i bez předpisu.
Můžete využít i výhody věrnostního programu FOKUS optik klub, kdy každý měsíc pro každého člena individuálně vytváříme speciální nabídku slev. Za nákupy ve FOKUS optik sbíráte též body, které pak můžete uplatnit v podobě poukázky na slevu.

Zpět na seznam obchodů

Vaše soukromí = naše záležitost

Vaše soukromí je pro nás důležité, a proto bychom vás rádi informovali o aktualizované verzi dokumentu o ochraně osobních údajů Klikněte zde

x
Odesláním e-mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle
podmínek DBK Praha
Zavřít