Pekárna Kabát » DBK

Pekárna Kabát

po – pá 7.00–20.00
so - ne 8.00–20.00

      

Klademe velký důraz na kvalitu nabízených produktů a zpětná vazba nám poskytuje zadostiučinění, že je to něco, co naši zákazníci oceňují. To, čím se odlišujeme od konkurence, je ruční výroba všech našich produktů. V Pekárně Kabát naši pekaři ručně vyrábějí každý jednotlivý kousek pečiva. Chceme pro vás totiž udržet poctivé pekařské řemeslo.
Pro naše výrobky je typické používání převážně českých surovin bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Jsme rovněž certifikovaní BIO výrobci. Většina našich produktů je založena na dodržování starých tradičních receptur a výrobních postupů. Tradičními recepturami, ruční výrobou a používáním kvalitních surovin se výrazně odlišujeme od ostatních pekařů, i proto u nás zákazníci hledají produkty, které v běžné nabídce řetězců nenajdou. Kromě tradičního českého slaného a sladkého pečiva v našich prodejnách dále nabízíme plněné bagety a housky, obložené chlebíčky atd., ale také klasické cukrářské výrobky vlastní výroby.

Zpět na seznam obchodů

Vaše soukromí = naše záležitost

Vaše soukromí je pro nás důležité, a proto bychom vás rádi informovali o aktualizované verzi dokumentu o ochraně osobních údajů Klikněte zde

x
Odesláním e-mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle
podmínek DBK Praha
Zavřít