BiOOO » DBK

BiOOO

po - pá 9.00 - 20.00

so -  ne 9.00 - 13.00

                13.30 - 19.00

Naše nová BIOOO prodejna v OC DBK, kde vás svým úsměvem přivítá naše profesionální obsluha a nabídne vám to nejlepší, co znáte z našeho e-shopu. Ať už sháníte tu nejkvalitnější přírodní pečující a dekorativní kosmetiku, chcete pořídit přírodní parfém nebo třeba zkusit nějaké přírodní doplňky stravy.

Máme tu vše i pro ekologickou domácnost a v neposlední řadě myslíme i na maminky a děti, pro které jsme vybrali osvědčenou kosmetickou výbavu, ekologické pleny a vše potřebné k přebalování a zdraví těch nejmenších. Na své si přijdou i vegani a milovníci zero waste.

Najdete u nás široký sortiment výrobků od exkluzivních značek, které do Čech dovážíme, jako například MádaraMartina GebhardtCoslys nebo Dr. Bronner's, přes osvědčenou Weledu, Laveru, Urtekram, okouzlující vonné kuličky do koupele od značky Ceano, české značky, jako jsou ATOK, SaloosNobilis Tilia a spoustu dalších.

Zpět na seznam obchodů

Vaše soukromí = naše záležitost

Vaše soukromí je pro nás důležité, a proto bychom vás rádi informovali o aktualizované verzi dokumentu o ochraně osobních údajů Klikněte zde

x
Odesláním e-mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle
podmínek DBK Praha
Zavřít