Safir

po–pá 9.00–20.00
so–ne 9.00–19.00

Libanonská restaurace nabízí fantastickou možnost se rychle a hlavně chutně najíst. Díky zájmu široké veřejnosti se těší Safir velké oblibě a jídlo je tu stále čerstvé.
Bezkonkurenčně nejoblíbenější je i zde hummus, slavná arabská pomazánka z cizrny a sezamové pasty tahini. Pojíst ji můžete s teplými chlebovými plackami aysa anebo jako přílohu k falafelu, což je cizrnový karbanátek. Hummus představuje jeden ze stěžejních kamenů libanonské kuchyně a je podáván i jako chutná snídaně. Druhou nejoblíbenější pochoutkou je vyhlášená pomazánka z lilku baba ganoush. Velký zájem je i o šistauk a kuřecí haloumi na grilu. K pití si zde můžete objednat velmi osvěžující jogurtový nápoj s mátou ayran. A pokud jste na opravdu sladké pochoutky, zkuste klasickou baklavu, případně nevšední harisu s medem a ořechy. Vedle zeleninových předkrmů si můžete objednat celou řadu jídel z denní nabídky.

Zpět na seznam obchodů
x

Vaše soukromí = naše záležitost

Vaše soukromí je pro nás důležité, a proto bychom vás rádi informovali o aktualizované verzi dokumentu o ochraně osobních údajů

Klikněte zde