Rancheros » DBK

Rancheros

zavřeno

Rancheros je v českých podmínkách zcela nový koncept mexického fast foodu. Nabízí pokrmy tradiční mexické kuchyně, která je považována za jednu z nejzdravějších kuchyní celého světa, proto byla v listopadu 2010 zařazena na seznam nehmotných památek lidstva UNESCO.

Rancheros je první opravdu zdravý řetězec rychlého občerstvení, který si zakládá na čerstvých surovinách, autentických mexických receptech a přípravě jídla na míru přesně podle přání zákazníka. Správnou přípravou přináší na váš stůl chutná a zdravá jídla pro celou rodinu. Nabízí řadu pokrmů od jemných vhodných pro děti až po typicky pikantní pokrmy pro milovníky jalapeño papriček.

Vybrat si můžete ze široké nabídky snídaní, obědů, večeří či jen lehkých svačin mezi jídly. V jídelníčku najdete kromě jiného burrita, wrapy, quesadilly, tacos, huevos rancheros, enchilady, saláty, polévky, dezerty a studené i teplé nápoje. Burrita a wrapy si sestavujete sami přímo na míru své chuti. Vybíráte si ze čtyř druhů masa - hovězí, kuřecí, vepřové, směs picadillo a nebo samozřejmě bezmasá varianta. Dále volíte zeleninovou směs kukuřičnou nebo rajčatovou a hlavní šmrc svému jídlu dodáte salsou. Ty vyrábíme na místě čerstvé a můžete si vybrat z pěti stupňů pálivosti - od nepálivé avokádové pasty guacamole až po nejpálivější habanero.

Zpět na seznam obchodů